Více k rezervaci termínu

Úvodní strana » Terapie » Více k rezervaci termínu
Úvodní strana » Terapie » Více k rezervaci termínu

Budu velmi rád, pokud využijete formuláře k rezervaci vašeho termínu terapie. Je to nejlepší cesta, jak si termín objednat, protože formulář obsahuje všechny důležité údaje, které potřebuji vědět. Je to email a telefonní číslo. Email pro odpověď na rezervaci a telefonní číslo používám pro zaslání upozorňovací SMS 1-2 dny před terapií.

 

Budu rád, když mně napíšete i základní informace, které vás přivedly k rozhodnutí se na terapii objednat. Není všakkalendar_345128279.jpg nezbytné důvody uvádět, stejně jako druh terapie, o všem si určitě promluvíme v úvodu našeho prvního setkání.

 

Po provedené rezervaci prosím o častější kontrolu vaší emailové pošty, neboť navržené termíny, které vám zašlu, platí pouze 2 dny. Po této lhůtě, pokud se pro žádný z nich nerozhodnete, mohou být uvolněny pro další zájemce o terapie. V každém případě vám rád nabídnu termíny nové.

 

Přibližně 1-2 dny před terapií obdržíte SMS zprávu s připomenutím termínu našeho setkání a s žádostí o potvrzení vaší návštěvy. Prosím o stručnou odpověď na tuto SMS, že s termínem návštěvy počítáte. 

 

Pochopitelně se může stát, že Vám do plánovaného a objednaného termínu terapie vstoupí jiná neodkladná událost. Prosím o jeho včasné zrušení, abych jej mohl nabídnout jinému zájemci.

 

V případě zrušení schůzky méně než 48 hodin před původně sjednaným termínem vás požádám o úhradu první hodiny ( 1.200,-Kč) na číslo účtu 35-3444830287/0100. Jako variabilní symbol použijte datum neuskutečněné schůzky.

 

Pokud byste potřebovali více informací před tím, než se na terapii objednáte, napište mně váš dotaz, rád odpovím.