Více k rezervaci termínu

Úvodní strana » Terapie » Více k rezervaci termínu
Úvodní strana » Terapie » Více k rezervaci termínu

Budu velmi rád, pokud využijete formuláře k rezervaci vašeho termínu terapie. Je to nejlepší cesta, jak si termín objednat, protože formulář obsahuje všechny důležité údaje, které potřebuji vědět. Je to email a telefonní číslo. Email pro odpověď na rezervaci a telefonní číslo používám pro zaslání upozorňovací SMS 1-2 dny před terapií.

 

Rád se seznámím i se základní informací, která vás přivedla k rozhodnutí se na terapii objednat. Není všakkalendar_345128279.jpg nezbytné důvody uvádět, stejně tak druh terapie, o všem si určitě promluvíme v úvodu našeho prvního setkání.

 

Po provedené rezervaci prosím o častější kontrolu vaší emailové pošty, neboť navržené termíny, které vám zašlu, platí pouze 2 dny. Po této lhůtě, pokud se pro žádný z nich nerozhodnete mohou být uvolněny pro další zájemce o terapie. V každém případě vám rád nabídnu termíny nové.

 

Přibližně 1-2 dny před terapií obdržíte SMS zprávu s připomenutím termínu našeho setkání a s žádostí o potvrzení vaší návštěvy. Prosím o stručnou odpověď na tuto SMS, že s termínem návštěvy počítáte. 

 

Pochopitelně se může stát, že Vám do plánovaného a objednaného termínu terapie vstoupí jiná neodkladná událost. Prosím o jeho včasné zrušení, nejlépe alespoň 48 hodin předem, abych jej mohl nabídnout jinému zájemci. 

 

Pokud byste potřebovali více informací před tím, než se na terapii objednáte, napište váš dotaz a já vám na něj rád odpovím.