Dočasné omezení objednání termínů v Praze

Úvodní strana » Články » Dočasné omezení objednání termínů v Praze
Úvodní strana » Články » Dočasné omezení objednání termínů v Praze

Dočasné omezení objednání termínů v Praze

Od jara tohoto roku jsem sledoval, že Centrum Natura není vytížené, jako v posledních letech před tím, mnoho akcí bylo omezeno a utlumily se i terapeutické služby z důvodů omezujících opatření. Byť u mne to tak nebylo, tak mne zastihla minulý týden zpráva, že od konce října Centrum zcela končí svojí činnost. Termíny, které máme s klienty...

nyní dohodnuté do úterý 27.10.2020 platí. Kdo z vás je objednán na termín pozdější, toho budu kontaktovat a dohodneme náhradní řešení. Budu si pochopitelně hledat nové místo v Praze, kde bych mohl dále působit, ale asi to bude pár týdnů trvat, protože Natura nasadila poměrně vysokou laťku a chtěl bych najít podobné prostředí. Z toho důvod prosím o pochopení, že objednání termínu na listopad a možná i prosinec nyní omezuji do zařízení prostor nových.

V Libereckém centru pochopitelně běží terapie bez omezení  dál (60minut od Prahy autem nebo žlutým autobusem :)) a dál pokračují všechny terapie nebo konzultace po Skype, WhatsApp nebo telefonu, na které se můžete bez problému dále objednávat.

Život přináší změny, budu si přát, abych Vás v Praze brzy uvítal v pěkném novém prostředí.