Aktuálně k dnešku

Úvodní strana » Články » Aktuálně k dnešku
Úvodní strana » Články » Aktuálně k dnešku

Aktuálně k dnešku

Byla to jenom otázka času, kdy budu muset udělat logický krok v návaznosti na dnešní aktuální situaci, která spočívá v dočasném omezení mých služeb. Neznamená to však, že by terapie neběžely dále. Myslím si, že právě v této době jsou důležitou pomocí pro zvládnutí tohoto, co nás minimálně v posledním týdnu obklopuje.

Strachu.

 

Rozumím mu a chápu ho.

Proto bych rád nabídl svou pomoc. Pokud budu schopen a bude mně dovoleno, terapie poběží dál. Má pomoc bude nyní zaměřena co nejvíce na zklidnění rozbouřených psychických stavů, strachu, úzkosti, proti všem těm démonům, kteří nyní mají dlouho očekávanou žeň v lidských myslích. Vyvolávajících strachy z nemoci, smrti, o své blízké, strach ze samoty.

Terapie jsou má práce a já do práce chodím rád a stále ještě chodit mohu. Současná situace to umožňuje. Pokud budete chtít, můžete přijít také, berte to jako činnost, která je z kategorie zdravotnické pomoci.  

Pokud nemůžete nebo nechcete přijít na jedno z mých pracovišť budu na mailu, chatu na mých stránkách www.terapie-aw.cz a telefonu. Na osobní schůzku je nutné se objednat a pokud byste si chtěli popovídat po telefonu lépe dopředu poslat SMS, ať si mohu vyhradit na vás čas, kdy budu v klidu a mohu se vám věnovat.

Přeji vše dobré.